המשרד

מי אנחנו?

פריש, שפרבר, ריינהרץ ושות' הוא משרד עורכי דין מוביל בישראל במגוון תחומים: משפט אזרחי-מסחרי, משפט מנהלי, שלטון מקומי, מכרזים, נדל"ן ומקרקעין, תכנון ובנייה, נזיקין, רשלנות רפואית, דיני עבודה, תובענות ייצוגיות ועוד.

למשרד התמחות מיוחדת בייצוג רשויות מקומיות, גופים ציבוריים וחברות ביטוח בכל קשת התחומים המאפיינת את פעילותם של גופים אלה. עם לקוחות המשרד נמנות רשויות מקומיות רבות, חברות ביטוח שונות, רכבת ישראל, מכון התקנים ועוד.

המשרד הוקם בשנת 1995 ע”י השופטת (בדימוס) שרה פריש , יחד עם שותפה עו”ד אהרון שפרבר. עו”ד יחזקאל ריינהרץ, אשר עובד במשרד מיום הקמתו, הצטרף כשותף בכיר בשנת 2000.

עם השנים צמח המשרד וכיום הוא מונה כ-30 עורכי דין ושותפים, וכן צוות של כ-20 עובדים הכולל מתמחים, סטודנטים למשפטים וצוותי סיוע ומזכירות.

 

מהם הערכים שלנו?

מקצועיות:

כמשרד מוביל בעל התמחות מיוחדת בתחומי השלטון המקומי, הצליחו עורכי הדין שלנו לזקוף לזכות לקוחותינו הצלחות ותקדימים משפטיים רבים ולהיות ממעצבי המדיניות המשפטית בתחומים אלה. ההתמחות המעמיקה שלנו בקשת התחומים המאפיינת את השלטון המקומי וחברות הביטוח מאפשרת לנו לספק שירותים משפטיים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. כחלק מערכי המקצועיות שלנו, ניהול התיקים נעשה במחלקות המתמחות בתחומן, המאוישות בעורכי דין מנוסים ומקצועיים. בראש כל מחלקה עומד שותף הפועל יחד עם עורכי הדין, המתמחים והצוות המקצועי להשגת היעדים והמטרות של לקוחותינו. בנוסף, על מנת לתת ללקוחות את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, אנו עובדים בשיתוף פעולה מקצועי עם משרדי רואי חשבון ועם יועצים בתחומים העסקיים והביטוחיים השונים.

זמינות ושירותיות:

אנו מבינים את לקוחותינו ואת צורכיהם לעומק, ומספקים להם מעטפת מלאה של כל השירותים המשפטיים הנדרשים להם, בזמינות גבוהה ועם אוזן קשבת מתמדת. ברור לכל אחד מעובדינו, שעצם טיבו וטבעו של התחום המשפטי מחייב ליווי אישי צמוד הבא לידי ביטוי בין השאר במתן חוות דעת בכתב ובעל פה, ליווי עסקאות, ייעוץ וטיפול שוטף בסוגיות משפטיות, עריכת חוזים ועוד, לעיתים בלוחות זמנים צפופים.

משפחתיות:

בצד מקצועיות ללא פשרות, שהיא הבסיס שעליו ניצבות הצלחות המשרד, אנחנו דוגלים ביחס אישי ובאווירה משפחתית הן כלפי הלקוחות שלנו והן בין עובדינו. הנכס העיקרי שלנו הוא כוח האדם האיכותי והמיוחד, ועל כן אנו מקפידים לטפח אותו, להעשיר אותו מקצועית ולספק לו אווירה חברתית טובה עם דלת פתוחה בכל עת לשותפים. אנו גאים בכך שמרבית עורכי הדין במשרד צמחו מתוכו והפכו מסטודנטים למתמחים, ממתמחים לעורכי דין ומעורכי דין לשותפים.

 

המרכז ליישוב סכסוכים

במשרד פועל מרכז ליישוב סכסוכים המנוהל על ידי השופטת בדימוס שרה פריש, בשיתוף צוות מגשרים מוסמכים ומיומנים. אנו מאמינים שפתרונות מוסכמים עדיפים על הכרעות משפטיות חיצוניות וכי יש לנסות ולמצות הליכים חלופיים בטרם פנייה לערכאות. המרכז ליישוב סכסוכים מאפשר קיום כל ההליכים החלופיים לניהול משפטים תחת קורת גג אחת: הליכי גישור, בוררויות והערכות סיכון מקדמיות (ENE-Early Neutral Evaluation).

בין לקוחותינו

עיריית פתח תקווה
עיריית רחובות
מכון התקנים הישראלי
מדנס
עיריית רעננה
רכבת ישראל
קרנית
קרן ברל כצנלסון
קריית מוצקין
בנק מרכנתיל
מרכז שניידר
מרכז רפואי מאיר
מקווה ישראל
מזרחי טפחות
מגדל
עיריית לוד
עיריית כפר סבא
כלל ביטוח
הראל
הפניקס
הנמל של תל אביב
דיסקונט
בנק הפועלים
המוסד לביטוח לאומי
קבוצת איילון
עיריית ראשון לציון
עיריית הוד השרון
עיריית נתניה
מועצה אזורית מרום הגליל
עיריית אור יהודה
עיריית רמת השרון
רשת אמי"ת
מגן דוד אדום
מכללת אורות
רשת אורט
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים
המועצה המקומית קדימה צורן
עיריית נס ציונה